Automatyka i cała reszta świata..
Get Adobe Flash player

 

Wykonuję oprogramowanie większości sterowników dostępnych na rynku, jednakże stanowczo preferuję urządzenia firmy OMRON, Siemens ( S-7 1200, S-7 – 300, S7-400, ). Oczywiście zdarza się że korzystam ze sprzętu innych urządzeń – jak Unitronics czy  Schneider .

Projekt wykonuję zgodnie z dokumentacją techniczną i dostarczonymi założeniami programowymi – ale też często projektuję sterowanie do nowych urządzeń. W tym wypadku mogę wykonać dokumentację techniczną, schematy ( np. w formacie E-PLAN) , mogę wykonać szafy sterownicze,  piszę program i uruchamiam go na obiekcie. Zdarza mi się także odtwarzać program od nowa np. po trwałym uszkodzeniu  poprzedniego sterownika lub po modernizacji urządzenia.

Prace wykonuję w pełni profesjonalnie, korzystając z najnowszych, legalnych wersji oprogramowania i najnowszej myśli technicznej.

Czas wykonania oprogramowania zajmuje mi zazwyczaj od 2 dni do 1 miesiąca – w zależności od jego struktury i stopnia zaawansowania.

Praktycznie wszystkie aplikacje mają możliwość zdalnego dostępu poprzez sieć Ethernet, umożliwiają więc zdalną modernizację i aktualizację oprogramowania bez kosztownego i czasochłonnego dojazdu do klienta ( o ile jest to możliwe).